مطالب متفرقه

فروش خودرو همراه مکانیک تنها با 1 تماس

ترس از ابتلا به ویروس کرونا و درگیری با بستر بیماری و بیمارستان زندگی این روزهای ما را از حالت عادی و همیشگی خارج کرده است. بنا به نظر پزشکان و متخصصان مراجعات و تعاملات حضوری به شدت امکان بیمار شدن شما و خانواده تان را افزایش خواهند داد. اگر بنا به دلایلی قصد فروش خودرو خود در این شرایط را داشته باشید، چه کار خواهید کرد؟

چیزی که معلوم است به خاطر حضور ادامه دار این بیماری در زندگی تمامی افراد بایستی به دنبال راهکارهای ایمن برای امور روزانه خود باشیم. روش های مختلفی برای فروش خودرو از جمله مراجعه حضوری به نمایشگاه‌ها، مراکز خرید و فروش خودرو، ملاقات‌های حضوری مختلف برای بازدید از خودرو و … وجود دارد؛ که همه این‌ها می تواند شما را به راحتی در معرض واگیر کرونا قرار دهد. روش دیگری برای فروش خودرو بدون خروج از خانه به نظرتان می‌رسد؟!

فروش بدون دردسر و بدون هزینه خودرو، فقط با 1 تماس از منزل

این روش که به عنوان یکی از جدید‌ترین و بهترین روش‌های خرید و فروش ماشین، مدت‌هاست در کشورهای سرتاسر دنیا رواج دارد و البته چند سالی است که در ایران نیز توسط شرکت همراه مکانیک اجرا می‌شود. برای استفاده از این خدمت باید مراحل زیر را طی کنید:

  • با مراجعه به صفحه فروش خودرو همراه مکانیک درخواست فروش خود را ثبت کنید.
  • در کوتاه‌ترین زمان مشاور همراه مکانیک با شما تماس می‌گیرد و طبق نظر شما، زمانی را برای مراجعه و بازدید کارشناس ویژه خودرو تعیین می‌کند. کارشناس خودرو نیز فقط یک بار از ماشین شما بازدید می‌کند و ضمن تهیه عکس و گزارش کارشناسی کامل، قیمت ماشین شما را تعیین می‌کند. ضمنا تمامی این اقدامات، بدون دریافت هیچ هزینه‌ای از شما انجام خواهند شد.
  • در این مرحله، یک مشاور فروش خودرو به شما اختصاص داده می‌شود. مشاور اختصاصی شما خودرو را در تمام کانال‌های دسترسی به خریداران از جمله نمایشگاه بزرگ خودرو همراه مکانیک آگهی می‌کند و به عنوان کارشناس این خودرو به تلفن افراد پاسخ می‌دهد تا بتواند بهترین خریدار را برای شما پیدا کند.
  • در آخرین مرحله پس از بازدید کارشناس خودرو به همراه خریدار و انجام توافق نهایی، در حضور خریدار خودرو دوباره کارشناسی می‌شود. سپس تمام مراحل تنظیم و عقد قرارداد یا همان قولنامه در محل با همکاری مشاور حقوقی همراه مکانیک انجام خواهید شد تا خیالتان از بابت تمامی مسائل حقوقی فروش خودرو راحت باشد. در این فرآیند، به خریدار نیزضمانت‌ کارشناسی خودرو و پرداخت خسارت داده می‌شود. در تمام مراحل بالا به‌هیچ‌وجه لازم نیست برای فروش خودرو به جایی مراجعه کنید یا از منزلتان به جز برای امضا قرارداد خارج شوید.

با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا