مطالب متفرقه

بهترین و بزرگترین گروه تولیدی قالب فلزی بتن کیست؟

قالب های فلزی بتنی در صنعت ساختمان و در مراحل بتن ریزی بسیار پرکاربرد و مهم هستند. کیفیت قالب فلزی بتن تاثیر مستقیمی در بتن ریزی و قالب بندی نهایی دارد. از همین رو بسیاری خرید قالب فلزی بتن با کیفیت از یک تولید کننده یا فروشگاه معتبر بسیار اهمیت دارد. برای شناخت بهترین و بزرگترین تولید کننده قالب فلزی معیارهایی وجود دارد که آن ها را باهم بررسی می کنیم، تا بتوانید با آگاهی کامل قالب فلزی خود را از محلی معتبر و با کیفیت بالا سفارش دهید.

منظور از بهترین و بزرگترین چیست؟

همه ما تعریف روشن و واضحی از بزرگترین و بهترین مجموعه یا چیزی داریم. اما در ادامه می خواهیم کمی متفاوت تر به این دو کلمه نگاه کنیم. بهترین بودن را می توان با معیار کیفیت محصولات تولیدی سنجید یا با معیار مشتری مداری. می توان پاسخگویی صحیح و با حوصله را معیار قرار داد یا می توان اسم و شهرت را. اما من ترجیح می دهم در این آزمون بهترین تولید کننده بیشتر به فکر مشتری باشم و معیار فراهم کردن امکانات ویژه را برای مشتری ملاک قرار دهم.

بزرگترین بودن می تواند به معنای وسعت تولیدات باشد یا می تواند به معنای بزرگی کارگاه و کارخانه. می تواند به عنوان بیشترین تعداد کارگر برداشت شود یا می تواند به معنای بیشترین حجم فروش باشد. یا حتی می تواند به معنای همکاری در پروژه های بزرگ ملی و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی باشد. بزرگترین بودن کلمه ی بسیار سنگینی است که من ترجیح می دهم آن را با بزرگترین وسعت پوشش منطقه ارسال برای مشتریان معنا کنم.

قطعا می دانیم که این دو کلمه بهترین و بزرگترین کلماتی هستند که می توانند در صنایع مختلف معانی مختلفی داشته باشند و به شکل های مختلفی استنباط شوند. اما در ادامه می خواهم ویژگی هایی را با شما بررسی کنم. حالا وقت آن رسیده است تا ملاک های بهترین تولید کننده قالب فلزی بتن را بررسی کنیم. ما در این مقاله و طبق بررسی هایی که از قبل انجام داده ایم، گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی را به عنوان بزرگترین و بهترین تولید کننده قالب فلزی بتن انتخاب کرده ایم. می خواهیم در ادامه قالب بنیامین را با تمامی معیارهای زیر مورد بررسی قرار دهیم.

قالب فلزی بتن

معیار سنجش بهترین تولید کننده

بهترین کیفیت: گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی با داشتن کارگران حرفه ای و دستگاه های بروز و همچنین نظارت های روزانه کارشناسان تولید، با کیفیت ترین قالب های فلزی بتن، جک سقفی، اسکافلد و سولجر را تولید می کند. تمامی محصولات تولید شده در گروه تولیدی علیخانی با دو ورقه فولاد مبارکه و فولاد غرب تولید می شود که به انتخاب مشتری قابل انتخاب است.

بهترین نظارت تولید: در کارگاه های تولیدی بنیامین علیخانی سه نفر و از جمله شخص بنیامین علیخانی به صورت سرزده و دوره ای به خط تولید و کارگران سرکشی می کنند تا از کیفیت ساخت قالب ها و محصولات اطمینان حاصل نمایند. این نظارت دقیق و دائمی باعث شده تا ما بهترین کیفیت و خط تولید را از آن گروه تولید قالب بنیامین بدانیم.

بهترین مشتری مداری: طی بررسی های انجام شده، کسانی که اولین باز از قالب بنیامین خرید می کنند، به مشتری های دائمی آن تبدیل می شوند. این نشان دهنده اهمیت به مشتری و مشتری مداری این مجموعه حرفه است.  تعداد شماره های پنجگانه در دسترس تماس برای مشتریان هم گویای این مسئله است.

بهترین پاسخگویی به مشتری: کارشناسان فروش و بخش های مختلف گروه تولیدی قالب بنیامین حتی هم شعبه تهران و هم شعبه اصفهان برخورد خوبی با مشتریان دارند. طی ساعات کاری 9 الی 18 تمامی خطوط برای پاسخگویی به سوالات مشتریان و دریافت سفارشات آن ها فعال هستند. کافی است با شماره 09130991309 تماس بگیرید تا نحوه پاسخگویی واحد فروش این مجموعه را ببینید. به عنوان مثال برای خرید قالب پلاستیکی بتن می توانید با یکی از واحدهای فروش تماس بگیرید.

بهترین شهرت و خوشنامی: به گفته بنیامین علیخانی، از هر 10 پروژه در اصفهان، در 7 پروژه از محصولات تولیدی قالب بنیامین استفاده می شود و همه این ها مدیون شهرت و نام نیکوی بنیامین علیخانی در شهر است. کمتر کسی از بزرگان صنعت ساخت و ساز است که نام بنیامین علیخانی را نشنیده باشد یا از محصولات آن استفاده نکرده باشد.

بهترین راه های دسترسی برای خرید: از حرفه ای ترین اقدامات در گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی ایجاد راه های سه گانه برای سهولت در خرید کاربران و مشتریان است. برای ثبت سفارش در گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی می توانید به صورت حضوری به یکی از دفاتر فروش آن ها در اصفهان یا تهران مراجعه نمایید. یا می توانید به صورت تلفنی با پنج شماره ای که در سایتشان منتشر کرده اند تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. یا می توانید برای خرید جک سقفی، قالب فلزی بتن، اسکافلد و سولجر و انواع دستگاه و تجهیزات به فروشگاه اینترنتی قالب بنیامین مراجعه کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

دلایل بالا بخشی از دلایل ما برای انتخاب گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی به عنوان بهترین گروه تولیدی بود. حالا معیارهای بزرگترین تولید کننده قالب فلزی را باهم بررسی می کنیم و گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی را مورد آزمون قرار می دهیم.

بهترین تولید کننده قالب فلزی بتن

ملاک های بزرگترین تولید کننده

بیشترین تنوع تولیداتی: گروه تولیدی قالب بنیامین انواع تجهیزات و ابزرآلات در سایز های مختلف و با دو ورق فولاد مبارکه و فولاد غرب را تولید می کند. تولیداتی از جمله قالب فلزی بتن، قالب پلاستیکی بتن، انواع جک سقفی، اسکافلد و سولجر و اتصالات قالب و داربست. همه این ها تولیدات بنیامین علیخانی و با بهترین کیفیت است.

بزرگترین و بیشترین کارگاه و کارگر: گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی با داشتن سه کارگاه تولیدی و داشتن بیش از 60 کارگر و چندین راننده اشتغال زایی بزرگی هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم کرده است. تولیدات بنیامین علیخانی به صورت تخصصی و با دستگاه های بروز در سه کارگاه مجزا تولید می شوند.

همکاری با بزرگترین ها: علاوه بر این که گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی خود از بزگترین و سرشناس ترین های حوزه صنعت ساخت و ساز است، با شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در پروژه های مختلف همکاری داشته است. پروژه های پل سازی، قالب بندی تقاطع ها، بتن ریزی ساختمان های بزرگ شهری از جمله پروژه های بزرگی بوده اند که در آن از محصولات گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی استفاده شده است.

ارسال به سراسر دنیا: از افتخارات گروه تولیدی قالب بنیامین این است که سفارشات مشتریان خود را بدون محدودیت حجم سفارش، به سراسر دنیا ارسال می کند و در مقصد کاملا سالم تحویل می دهد. مهم نیست در کجای ایران یا در کجای دنیا باشید، فقط کافی است سفارشتان را ثبت کنید و منتظر رسیدن اسکافلد خود باشید.

کمترین قیمت قالب فلزی بتن

کمترین قیمت تمام شده

امروزه هزینه های ساخت و ساز بسیار زیاد شده است. از سوی دیگر افزایش قیمت ها و عدم ثبات قیمت های تعیین کننده همچون آهن و فولاد کار تولید کننده را سخت تر هم کرده است. اما در این شرایط نامطلوب که امید است رو به بهبودی برود، قالب بنیامین با حذف واسطه و از تولید به مصرف محصولات خود را با کمترین قیمت تمام شده به شمتریان خود ارائه می کند. برای ثبت سفارش قالب پلاستیکی کافی است یا تماس بگرید، یا به فروشگاه اینترنتی قالب بنیامین مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا